Ana Sayfa
   
   
 
 
 

Dumankaya Flex Kurtköy:Daha Yeşil Bir Dünya için Yükselen Proje. Dumankaya Mozaik: Dumankaya İnşaat, Sancaktepe’de hayata geçireceği yeni konut projesi. Adres Natura Ev Sahipleri Daireleriyle Buluşuyor.

 
Sektörde öncü atılımları gerçekleştiren Dumankaya İnşaat’ın sürdürülebilir alanlar yaratmak amacıyla birçok çevre dostu uygulamayı bünyesinde barındıran projesi Dumankaya Flex Kurtköy, ABD’deki Çevre Dostu Binalar Konseyi tarafından geliştirilen Enerji ve Çevre Dostu Tasarımda Liderlik (LEED) Gümüş sertifikası almaya hak kazandı 
Sektörde her zaman yeniliklerin öncüsü olan Dumankaya İnşaat, İstanbul’un doğa güzellikleri ve zengin tarihi mirası ile öne çıkan semtlerinden Sancaktepe’de hayata farklı açılardan bakıp küçük renk ve desenler ile bir bütün içinde yaşamanın keyfini sunacağı Dumankaya Mozaik projesiyle konsept projelerine bir yenisini daha ekliyor. Tıpkı bir mozaik gibi farklı parçaların bir araya geldiği ve bir bütünün oluşturulduğu Dumankaya Mozaik projesi, şehrin kimliğine ve mimari hafızasına yeni bir soluk, yeni bir karakter katarken aynı zamanda bireylerin hayatına dokunacak yeni bir yaşam alanı sunuyor.
 
İstanbul Anadolu Yakası'nda son yıllarda büyük gelişme gösteren cazibe merkezlerinden biri konumuna gelen Aydınlı bölgesinde bulunan Dumankaya Adres Natura projesinin teslimleri başladı. Yatay mimarisi ve farklı yaşam konseptiyle dikkat çeken projede 234 daire sahibine kavuşacak.