Ana Sayfa
   
   
 
 
 

Gayrimenkul Değerlendirme

Konutunuzu teslim aldınız ama satmayı ya da kiralamayı düşünüyorsunuz? Belkide oturduğunuz konutun bugünkü değerini bilmek istiyorsunuz? Dumankaya Pusula konut sahiplerine, konutlarının ikinci el satış ve kiralama konusunda ve güncel değerleri ile ilgili danışmanlık hizmeti de veriyor. Daire sahipleri Dumankaya Pusula bünyesindeki Gayrimenkul Değerlendirme Hizmetlerini arayarak uzmanlarımızdan gerekli yardımı alabilirler.

Dumankaya Gayrimenkul Değerlendirme Hizmetlerinin değerleme standartlarına göre değerlediği, piyasa analizlerini yaparak ve emsalleri göz önünde bulundurularak hazırladığı ikinci el konut minimum satış ve kiralama değerlerini, Gayrimenkul Değerlendirme Hizmetlerinden temin ediyor. Bu sayede ikinci el satış ve kiralama işlemlerini doğru zamanda, doğru bedelle gerçekleştirirken konutun değerini de koruyor.

Konut sahibiyseniz, Gayrimenkul Değerlendirme Hizmetlerinden konutunuza ait ikinci el satış ve kiralama güncel değerlerini öğrenebilir ve ikinci el satış ve kiramla işlerinizin yerine getirilmesi için talepte bulunabilir, Dumankaya’da konut sakini olmak istiyorsanız “DUMANKAYALI OL” butonunu tıklayarak Gayrimenkul Değerlendirme Hizmetlerinden 2. El satılık veya kiralık konut talep edebilirsiniz. Gayrimenkul Değerlendirme Hizmetleri, konut teslimi tamamlanmış olan Konsept İstanbul, Trend Ekstra, Minimal ,Flex ve Vizyon projelerinde verilmektedir.

Gayrimenkul
GDH