Ana Sayfa
   
   
 
 
 

ADRES BOTANİK’TE TESLİMLER TAMAMLANDI

Dumankaya’nın Tuzla-Aydınlı bölgesinde gerçekleştirdiği Adres projelerinin bir parçası olan Adres Botanik’te daire teslimleri 29 Şubat Çarşamba günü başladı. Dumankaya Pusula Yönetim Hizmetleri tarafından gerçekleştirilen organizasyonlar ile Adres Botanik projesi kapsamında yer alan 286 dairenin teslimleri 7 Mart 2012 tarihine kadar devam edecek.

Dumankaya Adres Botanik daire teslimleri hakkında görüş bildiren

 

Dumankaya Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Dumankaya; “Dumankaya olarak her yıl birçok yeni projeye başlarken mevcut projelerimizin de teslimleri için yoğun bir enerji harcıyoruz. 2012 yılı bizim için çok önemli bir yıl olacak. Bu yıl toplam 2500 konutu ev sahipleri ile buluşturacağız. Konut teslimlerinin ilkine Adres Botanik ile başlayarak, 286 daireyi sahiplerine teslim etmenin gururunu yaşıyoruz” dedi.

Daire teslimleri sırasında Dumankaya müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çalışan

 

Dumankaya Pusula Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Ahmet Güneş teslimlerle ilgili olarak “Dumankaya olarak Adres projeleri kapsamında bir yeniliğe daha imza atıyoruz. “Dumankaya Adres’te Yaşam” ve “Dumankaya Adres Botanik’te Yaşam” Facebook kapalı gruplarını açtık. Site yönetiminin faaliyetlerinin, sosyal ve sportif aktiviteler ile ilgili haberlerin, önemli duyuruların yer alacağı bu özel Facebook grupları, komşular arasındaki iletişimi de artıracak önemli bir platform olacak” dedi.